Skip to content

Новинарска емисия 29.04.2026

Най-важното в емисията „Новини“ за месец април на училищната телевизия на НПГПТО „М. В. Ломоносов“: – Отбелязахме 150

Сътрудничество с МГУ

Споразумение за сътрудничество и съвместна дейност подписаха директорът на НПГПТО „М. В. Ломоносов“ инж. Таня Михайлова и ректорът

Тенис на маса

Шампиони на София по тенис на маса станаха момчетата от отбора на НПГПТО “М. В. Ломоносов”. За трета

Национална олимпиада по Техническо чертане

Николай Александров от 12 б клас зае второ място във втора състезателна група на олимпиадата  по техническо чертане.

Отбелязване на 150 години от Априлското въстание

Почит и поклон пред героите, дали живота си за свободата на България, отдадоха ученици и учители на гимназията

Съобщение за родителски срещи

Уважаеми родители, На 15 април 2026 г. (сряда) от 18.00 часа в база 1 на ул. „Св. Св.