Skip to content

В емисия „Новини’ на гимназията ни за месец май ще видите:
– СТЕМ център отвори врати в училището ни.
– Възпитаници на „Ломоносов“ участваха в олимпиада по статистика.
– Ден на отворени врати в НПГПТО „М. В. Ломоносов“.
– Учители и ученици бяха в Италия по проект на Еразъм+.
– Поредни еко инициативи в училището ни.
– Ден на самоуправлението в гимназия „Ломоносов“.
– Тържествено изпратихме Випуск 2026

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *