Skip to content

На 29 май (петък) 2026г. НПГПТО „М. В. Ломоносов“ ще отвори вратите си за всички желаещи бъдещи ученици и техните родители. От 8.00 до 11: 30 часа можете да посетите учебните часове в двете бази на гимназията.
От 12.00 часа в сградата на ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ 148, База 1 ще можете да присъствате на официалното откриване на STEM център „Виолета Арсова“ в училището. До 14:00 часа можете да научите повече от учениците и учителите, които ще ви посрещнат в НПГПТО „М. В. Ломоносов“, за предлаганите професии и за тяхното обучението.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *